Patarimai

Rankšluosčių džiovintuvams yra suteikiama dviejų metų garantija, bet gaminys turi būti tvarkingai sumontuotas ir parinktas, atsižvelgiant į šildymo sistemą.

Atvirai karšto vandens cirkuliacinei sistemai (kai rankšluosčių džiovintuvas šyla ir žiemą ir vasarą) tinka gyvatuko formos (be suvirinimo siūlių) nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas arba kopetėlių tipo pagamintas iš vario. Minėtieji variantai yra labiausiai atsparūs korozijai, atsiradusiai dėl kieto geriamo vandens tekėjimo rankšluosčio džiovintuvu.

Taip pat varis yra labai geras šilumos laidininkas. Į tokią sistemą negalima montuoti paprasto plieno gaminių bei nerūdijančio  plieno su suvirinimo siūlėmis.

Uždarai šildymo sistemai (kai džiovintuvas šyla tik šildymo sezonu) tinka visi mūsų siūlomi rankšluosčių džiovintuvai. Esant tokiai šildymo sistemai siūlome kombinuotus rankšluosčių džiovintuvus, kuomet šildymo sezonu jis šyla nuo sistemos, o kitu metu galima įjungti elektrinį teną, kuris kaitins džiovintuvą.

Kombinuotą rankšluosčių džiovintuvą galime susikomplektuoti su bet kokiu mūsų gaminiu bei prie jo derančiu tenu. Montuojant kombinuotą arba elektrinį rankšluosčių džiovintuvą reikia laikytis elektrosaugos taisyklių (rekomentuojama, kad elektros prietaisas būtų ne arčiau kaip 60 cm nuo praustuvo, vonios, dušo kabinos krašto).

Taip pat nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas gali prakiurti dėl elektrocheminės korozijos poveikio. Pakeitus gaminį šis vėl prakiurs. Taip dažniausiai atsitinka todėl, kad name yra prietaisas kuris yra įžemintas į vamzdyną. Tokiu atveju gaminį reikia įžeminti. Jei nėra galimybės džiovintuvo įžeminti, galima pasirinkti varines kopetėles, kurios yra labiau atsparios elektrocheminei korozijai.

Nesilaikant šių patarimų gaminys tampa neatsparus korozijai ir prakiūra.